FAQ (Často kladené dotazy)

 • Keramická ochrana laku nám trvá standardně týden. Nezáleží na tom, zda se jedná o nový či starší vůz. Úkon se však může protáhnout i na cca 10 dní, nicméně bez vozidla být nemusíte. Pro každého zákazníka máme připraven náhradní vůz, který si lze zapůjčit přímo od nás na dobu, kdy budeme o vaše vozidlo pečovat.

  U 5ti leté ochrany vůz půjčujeme zdarma, jinak je cena 500 Kč/den, a to bez omezení najetých km.

 • Je nám to úplně jedno :)

  Naším cílem je poskytnout maximální možnou péči každému vozu a aby byl každý zákazník spokojený. Vždy, bez výjimky, děláme maximum pro skvělý výsledek, vedoucí ke konečné spokojenosti zákazníka po všech stránkách.

 • My se nespecializujeme na žádné vozy. Nicméně nejčastěji se nám pod ruku dostanou značky BMW, Škoda, Audi.

 • Záleží opět na zvoleném programu zákazníkem.

  Kompletní čištění interiéru trvá okolo 6-7 hodin, tzn. ráno nám auto přistavíte a odpoledne ho máte hotové. Ideální je však vůz předávat druhý den z důvodu důkladného vyschnutí, ke zpětné kontrole. Záleží nám na dobře a kvalitně odvedené práci, proto chceme předejít vlhnutí vozu v případě špatného odvětrání, zápachům atd.

  Čili ideální je vůz jeden den přistavit a následující den vyzvednout.

 • My tyto úkony provádíme s absolutní špičkou na trhu, což je Scholl Concepts, AngelWax, Gyeon, ZviZZer a keramickou ochranu děláme NANO Ceramic Protect, u které jsme autorizovaným aplikačním centrem. Poskytujeme 3 a 5ti leté záruky. Připravujeme také 7mi leté záruky.

 • Ano, samozřejmě se vůz umývat musí, jelikož keramika, aby fungovala, tak jak má, musí být pořád dokonale hladká. To znamená ano, chce to péči, nicméně vůz se myje podstatně snadněji a tolik se nešpiní. Údržba je tedy velmi jednoduchá.

  My jsme však k našim zákazníkům velmi shovívaí a o vůz, ošetřený keramickou ochranou laku, se staráme za bezkonkurenční ceny.

 • Leštění a detailing auta máme v hodinových cenách, což by mělo být nejchůdnější pro všechny, i když bohužel nejsme vždycky schopni říci dopředu přesně, jak dlouho to bude trvat. Avšak žádné auto se nedá vyleštit, v úplném základu, pod 8-10 hodin nebo když ano, není to dobře odvedená práce.

  Nicméně ceny startují na 5,500 Kč a mohou se vyšplhat až k cca 25-30 tis. Kč. Vždy záleží na přání zákazníka, jeho očekáváních atd.

  Více o cenách a službách naleznete zde.

 • Kde jsme?

  Vítězslava Nezvala 122/7
  46602
  Jablonec nad Nisou
 • Spojte se s námi

  Detailing:
  +420 739 406 590
  Čištění:
  +420 603 887 036
 • Napište nám

  info@rucnimytijablonec.cz